темы wordpress бесплатно
новые туры в ОАЭ

Kdo jsme?

Společnost BIOMEDVITAL s.r.o. byla založena v červnu roku 2013 v Karlových Varech dvěma zkušenými lékaři, jejichž praxe dlouhodobě se pohybuje v následujících oblastech:interní lékařství, fyzikální a rehabilitační medicína, homeopatie a homotoxikologie, pediatrie, ortopedie, neurologie a kosmetologie a korektivní dermatologie.

Naše filosofie:

Hlavní filosofií společnosti pomáhat lidem nejen k uzdravení, ale i maximálně zapůsobit na jejich organismus tak aby tendence stárnuti  biologického, fyzického, psychického a vizuálního se značně zpomalila, docílit maximální regeneraci lidského organizmu. Základem biologicky aktivní  terapie zde je využití zásadně organických zdrojů, což pro lidské tělo je absolutně neškodlivé a proces uzdravení a vitalizace organismu probíhá bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Terapie spočívá v léčbě celého organismu a ne jednotlivého orgánu.

Vzhledem k tomu, že technologie kliniky BIOMEDVITAL pro léčbu svých pacientů aktualizovány a doplňovány každých 3-6 měsíců, je považováno proto toto zdravotnické zařízení jedním z zařízení s nejvyšším stupněm progresivity léčebných metod.

IRENA GALUŠKOVÁ

IRENA GALUŠKOVÁ

LJUBA OSYKOVÁ

LJUBA OSYKOVÁ