темы wordpress бесплатно
новые туры в ОАЭ

Prevence Covid-19

Intenzivní podpora imunitního systému

V období pandemie onemocnění COVID-19 nejaktuálněnjší úkol  během ochrany svého zdraví a života je péče o imunitní systém a podporu funkce plíc. Na základě zvýšeného zájmu o speciální procedury pro podporu imunitního systému klinika BIOMEDVITAL nabízí  třísložkový infuzní program.

Dle vědeckých poznatků již víme o pozitivním vlivu vysokých dávek vitamínu C, aminokyselin, multivitaminové směsi a ozonoterapie na imunitu, psychiku a celkový zdravotní stav.

Vitamín C  je výrazný antioxidant a ve zvýšených koncentracích poskytuje intensivní podporu funkci mitochondrií, syntézu kolagenu, nukleotidů, karnitinu a steroidních hormonů. Má protizánětlivý, kardio a pulmoprotektivní efekt, příznivě ovlivňuje metabolizmus cukrů a tímto způsobuje včasnou reakci organismu na nákazu a vyvolává jeho rezistenci.

Ozonoterapie se používá pro revitalizaci a zlepšení imunního sytému, při herpetických onemocněních, při syndromu chronické únavy a rovněž při autoimmunitních onemocněních, která způsobují zranitelnost organismu vůči nákaze. Ozon má vynikající imunomodulační, dezinfekční, protizánětlivý effect, zvyšuje tvorbu interferonu a interleukinů a tímto zlepšuje stav imunity, což je silnou zbraní v boji proti COVID-19.

Aminokyseliny mají  detoxikační a antioxydační efekt, jejíchž hlavní rolí je ochrana buněk imunitního systému , například lymfocytů. Díky infuzím s obsahem aminokyselin  se zlepšuje obranyschopnost organismu.

Doporučujeme 3-5 návštěv. Samotná infuze trvá  cca 30 min. Tato metoda je jednoduchá, bezbolestná a účinná jako prevence proti těžkým respiratorním infekcím. Cena jedné procedury : od 1000,- Kč

V klinice BIOMEDVITAL se dodržují věškeré hygienické požadávky. Klient dostane infuzi v separatní místnosti, výjímkou jsou rodiny, kdy mohou být současně 2 osoby.

Během procedury je přítomen vyškolený personál.  Po každém klientovi se provádí důkladná dezinfekce  infuzní místnosti.

 

Objednat se mužete na tel.čisle: +420 724 250 901

Adresa: BIOMEVITAL

Lázeňská 19/1

Karlovy Vary

36001